Červen 2016

O mém životě

29. června 2016 v 9:28 | Tom
Našel jsem si trenérku, aby mi dala do těla pořádně zabrat. Abych místo tloušťky a špeků měl svaly. Tak začnu s trenérkou posilovat i cvičit a možná i sportovat, až od srpna 2016. Těším se na ní.

Včera jsem přiletěl na Fuerteventuru. A tady na Fuertě se vynasnažím sportovat. Včerejší cesta k vile byla suprová. Nejdříve jsem z Prahy do Lanzarote letěl letadlem, pak autobusem a poté lodí. A po lodí mě z přístavu vyzvedla kámoška a jeli jsme k ní do vily...

Co bych řekl o mém životě? Řeknu to, že jsem měl dětství na houby. Protože jsem prožil ve třídě šikanu, k tomu epileptické záchvaty a byl jsem dosti často mimo i nevnímal jsem okolí. Do roku 2011 jsem kouřil cíga a v roce 2011 jsem kouřil mariuhanu. Chlastal jsem alkohol do roku 2011. Díky filmu Tajemství a knížkám od Rhondy Byrne mě od toho všeho zlého vyléčila. Poté to již doufám nemývám, ale mývám občas záchvaty vztekové i bývám dosti často náladový človíček. A s holkami to mám stále smůlu. Buď si domluvíme rande a ona tam není nebo nemám čas kvůli mý rodině anebo špatně a nechápavě si to domluvíme. Měl jsem jednu holku dlouho, co jsem kdy měl. Ten vztah trval 7,5 měsíce. Ani jsme se nepomilovali, jenom semtam pusa s mazlením. Jí zajímalo prachy a jen prachy. Nic jiného než dárky a prašule. A to bylo za holku se jménem P.V. Byl jsem zamilován do dvouch holek. První to bylo na střední v prváku do slečny M.S. a ta mi ukázala v jaký části Prahy bydlí a neřekl jsem jí to. Byla jen v prváku a po prváku šla jinam.
A do druhé to byla a je Domča Myslivcová. Ze začátku se mnou chtěla spojit a já zbaběle jí odmítával. A teď nyní čekám na vhodnou příležitost až jí zas uvidím, tak jí oslovím a uvidím co dál bude.
Nyní mám dvě ženské rozjednaný na dlouhodobý vztah. A to jest Z.L. anebo kámoška od P.K.

Obnova blogu

24. června 2016 v 12:20 | Tom
Včera jsem se rozhodl zrušit si ho a zrušil jsem si ho a to jsem neměl dělat. Protože začínaj lidi se mě ptát na důvod smazání blogu. A ten byl, že bych dopadl docela špatně a bídně. Rozhodl jsem se, že se pokusím ho obnovit a psát dál.