Co se dělo po příletu do Čech

19. července 2016 v 11:04 | Tom
Ve čtvrtek 14.7.2016 po příletu do Čech, v zavazadlovém prostoru na letišti, byly naše kufry mezi prvníma a nestačili jsme rozloučit s *kámošem, který letěl s námi. Tatík docela spěchal i byl hodně nervózní kvůli svý partě lidí, který nás svezli domů do Pb.
Na tom letišti nebyl vůbec čas se seznámit a stejně žádná tam nebyla, ale snad možná jedna. Když jsme odjížděli, všiml jsem si jedné, která tam jde a něco tam schání. Smůla, už se nedozvím co tam zrovna dělala.
Po příjezdu do Pb jsme šli rovnou spát.
A v pátek ráno se rozhodovalo jestli jet na chalupu do Krkonoš anebo ne. A dopadlo to tak, že jsme jeli na obídek k babičce a k dědovi. Poté když jsme se naobědvali, tak jsme jeli zpět. A když po obědě byli zpět doma, tak volala má ségra jestli nepojedu s ní a s mamkou do Krkonoš k máminý chaloupce, ale nejdříve jet do Prahy k mámě přespat tam a hurá další den na chaloupku do Krkonoš!
Tak jsem jí poslechl a vyrazil sám do tý Prahy a taťku jsem nechal v Pb samotnýho a přenechanýho osudu.
Po Praze, další den, v sobotu, já, má ségra a mamka jsme jeli na chaloupku do Krkonoš. A v Krkonoších po příjezdu jsme šli běhat a trhat borůvky. Po běhání a po trhání borůvek, jsme se dívali na chaloupce, na film, na Indiana Jonese. Hnedka po filmu jsme šli spát.
V neděli jsme chtěli sekat trávu, ale místo toho lilo a lilo. Chcalo a chcalo. A my jsme odpočívali. Ségra se učila, mamka odpočívala a já na mobilu, na seznamce kecal a seznamovával se ženskými. S jednou se mi podařilo domluvit si na úterý 19.7.2016 rande hnedka po práci. Uvidí se co bude.
V neděli večer ségra šla brzy spát a přestalo lejt, chcát... Tak já s mamkou jsme šli na krátkou prochajdu. Vrátili jsme a šli jsme rovnou spát.
Jó a v pondělí po probuzení jsme frčeli a spěchali směr Praha kvůli mé práci abych to stihl a stihl jsem to jen tak, tak. Sic jsem stihl naobědvat a přesto jsem přišel do práce o pět minut pozdě. Musel jsem tam být o pět minut dýl.
Již mi od pondělka 18.7.2016, po dovče, začla mi práce...
P.S.: Stále platí do 1.9.2016, když nenajdu a neobjeví se mi, tak budu navždy single.

*viz článek Já a Fuerteventura
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 20. července 2016 v 8:16 | Reagovat

Jestli najdeš nějakou partnerku záleží pouze na tvé snaze i umění si vztah udržet. Sama od sebe se žádná neobjeví, snažit se musíš ty jako chlap

2 zbuzu zbuzu | 20. července 2016 v 8:33 | Reagovat

jestli chceš ženu, partnerku tak je vše o tvé snaze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama