Srpen 2016

O Pokémon Go podruhé

31. srpna 2016 v 18:10 | Tom
O Pokémon Go jsem byl obrovitánský kritik dokud mi na mé i na její směně, v práci, v kině, nevysvětlila a neukázala vo co go (o co jde). Tak pak poté jsem na to změnil názor. Je to úžasně, perfektní a dokonalá hra. Může se hrát téměř všude, ale když jde internetové připojení se signálem. Bez toho se nedá hrát.
Tak nakonec budu taktéž fanouškem a budu to možná taky jednou hrát.

O L.

31. srpna 2016 v 17:55 | Tom
P.K. mi chtěl dohodit holku L., ale tou dobou jsem byl na tom bledě. Tak se L. rozhodla odjet do ciziny za prací. A tak se mnou vypadalo ze dne na den líp. A ona, když se mnou to vypadalo lépe, tak si někoho našla, ale po chvíli jejich zamilovaném vztahu začalo být bledě. Vypadalo to, že se rozejdou, ale, při mý smůle, nerozešli se. Místo toho udobřili se a jsou zas spolu.

Chtěl bych L., ale ta je už nyní zadaná a k tomu v cizině.

P.K. mi řekl, že má svý kámošky zadané a nestará se o to. Takže další smůla.

Jedině mi zbývá na ulici je vybírat a oslovovat....

O mé omluvě, o poděkování, o Z.L., o mých chybách i o zrušení mého ultimátu

31. srpna 2016 v 1:49 | Tom
Omlouvávám se všem ženským, že jsem jim kdy nadával i byl na ně hnusnej. Pardón ženský, že jsem byl kdy ošklivý i zlý.
Já nerad, ale když mi rupnou nervíky...

Děkuji všem ženským (kromě zlé a podlé Petře Vrátné), se kterýma jsem měl zamilovaný vztah. A, že se mnou vydržely být v zamilovaném vztahu. Ještě jednou převelice díky.

Byl jsem v zamilovaném vztahu se Z.L. (Zuzka Lenerová). Miloval jsem ji a už ji nemiluji. Už nejsem do ni zamilován, takže už nyní nejsme v zamilovaném vztahu. Rozešel jsem se s ní.

Mám svý chyby, které dělám neustále, ale nyní musím se snažit minimalizovat a odstranit je. Pokud to jde. Když to nepůjde je odstranit, tak jsem odkázán žít bez holky v zamilovaném vztahu.
Když mluvím o svých chybách, tak ty chyby jsou: 1. nedokáži býti tý holce věrný 2. pomlouvám ženský, tak, že za to mohou, ale za to nemohou, mohu za to já
3. nevydržím být se ženskou v zamilovaném vztahu
4. vymlouvávám se furt na něco, třeba, co neexistuje
5. když jsem se ženskou, tak jsem, ve většině případů, nervní i nejistý, dosti často od nízdrhávám

A spousty dalších chyb by se našly. Třeba např. lenivost, hádavost, v některých věcech netrpělivost...

Jak jsem si dával ultimátum takový, že do 1.9.2016 nebudu nic dělat, jenom lenošit. Odejdu z práce, když si do té doby nenajdu ženskou. Tak to jest úplná kravina. V práci jsou se mnou spokojení a šťastní, že tam pracuji, jinak bych jim ublížil, že bych odešel. A s holkou? To mi slíbil P.K., že mi jednu ze svých kámošek dohodí. Zatím se jedná s *L.

*více info o L. v článcích

Info o mě a o Z.L.

22. srpna 2016 v 23:36 | Tom
Rozešel jsem se Zuzkou. Protože mě převelice štvala. Štvala mě, že je za prvé autistka, za druhé, že se chová jako dítě a za třetí mi málokdy odepisovala až neodpovídala mi jak by měla.

Přestávala mi odpovídat mým požadavkům. Představoval jsem ji jinou než je a to mi děsně vadilo.

Nyní hledám jinou ženskou na vztah. Když nenajdu, tak budu navždycky sám i odejdu z práce a budu bez práce. Nic nedělat než se sám poflakovat a válet se.
Dávám tomu do 1.9.2016, do 23:59 a pak poté když nebudu ve vztahu, tak mě nic nezajímá než osamocenej single život bez práce a bez ničeho.

O mě a o Z.L.

21. srpna 2016 v 17:35 | Tom
Začalo tím, že na Kanárech (Fuerteventura) v létě roku 2013 mi dala jedna známá kontakt na Z.L. (Zuzka Lenerová, dcera Slavomíra Lenera). Tou dobou byla zadaná do pitomce, u kterého vztah nějak prý nefungoval a já jsem byl svobodný a i ještě jsem bydlel u taťky do roku 2014.
Od února roku 2014 jsem začínal bydlet v Praze sám se spolubydlícími a nějak se to zvrtlo.
Schválně jsem se rozhodl, že počkám až do jara roku 2014. Jestli se náhodou něco nezměnilo u tý Zuzky, takže jsem jí zkontaktoval. A řekla mi, že je zadaná. A já jsem byl stále svobodný do srpna 2014. Od srpna 2014 jsem byl zadaný do Petry Vrátné.
Od září roku 2014 jsem začal bydlet u mamky a na podzim roku 2014 zavolala mi Zuzka. Povídala mi, že je už svobodná a začli jsme komunikovat jak přes telefon, tak i přes soc. síť facebook. Jak Zuzka, tak i já jsme se začínali zamilovávat do sebe.
Potíž byl, že jsem byl zadaný do Petry Vrátné. Chtěl jsem se s Petrou Vrátnou rozejít od tý doby, co mě zkontaktovala Zuzajda, ale nešlo to, protože vždycky chtěla udělat scénu, že to nejde. A další potíž byl, že Zuzka mi oznámila, že je autistka a mě to nevadilo, že Zuzka je autistka.
A dopadlo to tak, že Petra vzala ode mě drze tel. č. na Zuzku a zkontaktovala jí, tak, že ublížila mě a i Zuzce. Po tom telefonátu mi hnedka zkontaktovala Zuzajda, že se mnou se rozchází a končí se mnou.

Co tak krutého řekla ta Péťa Zuzce po telefonátu?
Řekla jí asi, že spolu chodíme, milujem se i randíme, ale to ve skutečnosti nebyla pravda. Péťa mě podváděla, lhala mi a vobírala mi neustále o prachy.

Takže mi zbyla Péťa.
Díky mí ségře, která mi v tom pomohla se s ní navždy rozejít. Pomohla mi ségra se rozejít s Péťou v červnu roku 2015.
Pokračování vztahu s Péťou to nevedlo nikam. Já jsem byl z toho vztahu utrápenej a zamilovanej do tý Zuzky. A ona? Náramně si to užívala a mě využívala až zneužívala ke svým potřebám.

Po rozchodu, jak se Zuzkou, tak i s Péťou, jsem stále miloval a zbožňoval Zuzajdu.
Hnedka po rozchodu s Péťou jsem začínal mít novou práci v Hračkotéce i začínal jsem bydlet sám ve vile Jitka. Taktéž jsem hledal za náhradu Péti i Zuzky, a doposuď jsem ji nenašel. I přesto jsem od září roku 2015 začínal pracovat v kině Světozor jako uvaděč.
Takže jsem měl a mám doposuď dvě práce. A to jsou prodavač v Hračkotéce a uvaděč v kině Světozor. Stále jsem byl bez holky.

Na jaře roku 2016 mi nevyšlo bydlení ve vile Jitce, takže jsem zas začal bydlet u mamky. A bydlím do teď. Teď nyní má celá rodina hledá bydlení pro mě. A v létě tohoto roku jsem si dal znova dohromady se Zuzkou Lenerovou. Nejenom jsme znova spolu, ale taktéž hledám další holky do party.
Když jsem si už zvikl na hledání svý lásky a mám svoji lásečku Zuzku, tak nevím proč; stále hledám ženský, ale jenom na sex.

Info o mých ženách

19. srpna 2016 v 20:11 | Tom
O tý L. od P.K., je to nyní, během několika dní, jinak. Je to tak, že L. si našla kluka v cizině a netouží abych se změnil a pak aby mě pak chtěla. To ne. Je spokojená, šťastná s čerstvým a novým miláčkem, kterého si našla.

U tý zástupkyně S. se nic nového nezměnilo.

A u tý Z.L. napíši článek o nás dvou.

Ideální holka pro mě by měla vypadat takto: ne umělá, ale celá přírodní, světle blond vlasy s dvoumi culíky a s růžovými melíry, hlavně bez make-upu, modré nebo zelené oči, pevný hrudník s malými ňadry, přiměřeně svalnaté ruce, svalnaté a pevné bříško, svalnaté úzké nohy...
Na sobě by ideální ženská měla skoro vždycky mýt: peersing na jazyku i na pindule, bez podprsenek a
spoďárek (kalhotek), bílá úzká průsvitná košilka s krátkými rukávy, růžovou blůzku, buď úzké minikraťásky a tenisky anebo minisukýnka s podkolenkami (silonky) a s tenistkami.
Ideální ženská pro mě ve věku 15 - 40 let a aby se nestyděla být na veřejnosti nahatá i mýt sex, se mnou, všude možně.

Vysvětlení o mých třech favoritkách

16. srpna 2016 v 21:10 | Tom
Ta L. je od kluka P.K., co mi ji doporučil. Ona ví o mě, ale prozatím mě nechce. Musím totiž se změnit k lepšímu a více se sebeovládat, aby o mě projevila zájem a zapracovat na sobě. Ještě se neznáme a nejsme spolu i nemám ji. Pak se to vše uvidí.

Ta zástupkyně šéfky majitelek Hračkotéky se jmenuje S. Je svobodná a klidně by šla se mnou do vztahu.

O Z.L. není důležité vědět o začátku seznámení, ale je důležité jak to je nyní. Nyní je to tak, že si dlouhodobě domlouváváme rande anebo rande se sexem. Jednou to vyšlo, že jsme měli rande. Jindy to nevyjde čili hodněkráte to nevychází mít rande. Je to s ní těžké domlouvávat si rande anebo rande se sexem.

Troška o mé změně, troška z mého pohledu na ženský....

15. srpna 2016 v 17:35 | Tom
Změnil jsem znova názor na ženský. Bez žen by mužský život neužili, tak jak by měli. Ještě štěstí, že jsou na světě jak muži, tak i ženy.
Muži se neobejdou bez žen a ženy se neobejdou bez mužů. Tzn., že ženský nedokážou žít, být bez mužských a muži zas nedokáží být, žít bez ženských.

Zmýlil jsem se v tolikrát věcech, ale málokdy dokáži předpovědět budoucnost.

Díky klukovi P.K., jak mi v tom pomáhá, podporuje, mění mi názory i radí mi co a jak mám nejlépe udělat. Díky němu vím, že potřebuji ženskou do života. Doporučil mi L. a já mám na výběr hnedka ze třích ženských. Jsou to L., Z.L. a ta zástupkyně šéfky majitelek v Hračkotéce.

Změnil jsem se v jídle, pohledu na ženský, více se sebeovládám než dříve, ale ještě to není ono...
V jídle jsem se změnil, že zdravěji jím než dříve.
Pohled na ženský mám nyní, takový, že jsou vzrušivé a sexy, nádhérně, fantasticky, úžasně, dokonalé lidské stvoření, co kdy vůbec existovalo a co existujou. Díky klučínovi P.K. jsem se zamiloval a to pořádně do šíleně spousty ženských.

Některé články, jak někteří víte, by měly býti smazány, ale nebudou. Protože mají tam býti, ať jsou jakékoliv. Rozhodl jsem se, že nebudu zbytečně mazat články, když u toho nemám pravý a správný důvod. Až budu mít důvod je mazat, tak je smáznu.

Jak to je nyní se mnou a se ženskými

4. srpna 2016 v 23:25 | Tom
Stále platí, když si nenajdu žádnou ženskou na dlouhodobý vztah do 1.9.2016, tak budu navždycky SINGLE.

U mě je to tak, že seru nyní na seznamky na internetu i na ženské. To znamená, že se nebudu zbytečně trápit se ženskejch.
Když mě bude chtít náhodou nějaká, tak ať za mnou pořádně dolejzá. Ať jsem kde jsem.
Sere mě, když dolejzám, tak jsem za vola. Tak ať za mnou dolejzaj.

Nebavěj mě, jak vztahy, tak i sex se ženskou, ale baví mě honit si ho u pornovidejích. Ať jsem kde jsem. Sere mě, když mám vztah nebo sex se ženskou a jsme spolu, tak po čase se to vždycky nějak posere. A už se mnou nechce nic mít. A když bych chtěl ji zpátky, tak to je špatně. Jsem za vola i za kripla i za obrovitánského trapáka, když bych chtěl ji zpátky. Je to nefér.

Co já bych se měl snažit, když to nejde?
Ať se snaží ženská a né já.

Nebudu se snažit, seru na ženské, tak jako ony na mě a nechám to radši osudu.

P.S.: Stále platí, když se náhodou najde ženská na dlouhodobý vztah do 1.9.2016 a neposere se to, tak jsem s ní navždycky. Čili na věky věků. A když ne, tak jsem navždy SINGLE.
P.P.S.: Znáš kampak chodím, kde jsem, kudy půjdu...., tak si mě najdi a pořádně dolejzej i začni se mnou vybavovat i seznamovat se i se více snaž. A uvidíš jakpak to dopadne.

O zákona Vesmíru

4. srpna 2016 v 20:26 | Tom
Dosti lidé zapomínají na zákon Vesmíru.
Co člověk chce, tak to dostane. Ať se děje, co se děje. Ať to stojí, co to stojí. Tak to má, dostane to i získá to.
Čili jaké myšlenky a pocity tomu dá. Tak se mu to všechno, detalně, s úplnou přesností vrátí i vyplní.

Tak jak se říká "Jaký si to uděláš, takový to máš.". Tak to platí a platí to taky a i funguje "Kdo čeká očekávané, tak má smůlu v životě. Kdo čeká neočekávané, tak má převeliké štěstí."

Další moudro, co mohu doporučit k tomu zákonu Vesmíru je mluvit vždycky pravdu a věřit na lásku. Kdo lže, musí si všechno pamatovat, co komu řekl. A kdo mluví pravdu, ten si nemusí nic pamatovat. Kdo nenávidí, je nenáviděn. A kdo miluje, je milován.