O mě a o Z.L.

21. srpna 2016 v 17:35 | Tom
Začalo tím, že na Kanárech (Fuerteventura) v létě roku 2013 mi dala jedna známá kontakt na Z.L. (Zuzka Lenerová, dcera Slavomíra Lenera). Tou dobou byla zadaná do pitomce, u kterého vztah nějak prý nefungoval a já jsem byl svobodný a i ještě jsem bydlel u taťky do roku 2014.
Od února roku 2014 jsem začínal bydlet v Praze sám se spolubydlícími a nějak se to zvrtlo.
Schválně jsem se rozhodl, že počkám až do jara roku 2014. Jestli se náhodou něco nezměnilo u tý Zuzky, takže jsem jí zkontaktoval. A řekla mi, že je zadaná. A já jsem byl stále svobodný do srpna 2014. Od srpna 2014 jsem byl zadaný do Petry Vrátné.
Od září roku 2014 jsem začal bydlet u mamky a na podzim roku 2014 zavolala mi Zuzka. Povídala mi, že je už svobodná a začli jsme komunikovat jak přes telefon, tak i přes soc. síť facebook. Jak Zuzka, tak i já jsme se začínali zamilovávat do sebe.
Potíž byl, že jsem byl zadaný do Petry Vrátné. Chtěl jsem se s Petrou Vrátnou rozejít od tý doby, co mě zkontaktovala Zuzajda, ale nešlo to, protože vždycky chtěla udělat scénu, že to nejde. A další potíž byl, že Zuzka mi oznámila, že je autistka a mě to nevadilo, že Zuzka je autistka.
A dopadlo to tak, že Petra vzala ode mě drze tel. č. na Zuzku a zkontaktovala jí, tak, že ublížila mě a i Zuzce. Po tom telefonátu mi hnedka zkontaktovala Zuzajda, že se mnou se rozchází a končí se mnou.

Co tak krutého řekla ta Péťa Zuzce po telefonátu?
Řekla jí asi, že spolu chodíme, milujem se i randíme, ale to ve skutečnosti nebyla pravda. Péťa mě podváděla, lhala mi a vobírala mi neustále o prachy.

Takže mi zbyla Péťa.
Díky mí ségře, která mi v tom pomohla se s ní navždy rozejít. Pomohla mi ségra se rozejít s Péťou v červnu roku 2015.
Pokračování vztahu s Péťou to nevedlo nikam. Já jsem byl z toho vztahu utrápenej a zamilovanej do tý Zuzky. A ona? Náramně si to užívala a mě využívala až zneužívala ke svým potřebám.

Po rozchodu, jak se Zuzkou, tak i s Péťou, jsem stále miloval a zbožňoval Zuzajdu.
Hnedka po rozchodu s Péťou jsem začínal mít novou práci v Hračkotéce i začínal jsem bydlet sám ve vile Jitka. Taktéž jsem hledal za náhradu Péti i Zuzky, a doposuď jsem ji nenašel. I přesto jsem od září roku 2015 začínal pracovat v kině Světozor jako uvaděč.
Takže jsem měl a mám doposuď dvě práce. A to jsou prodavač v Hračkotéce a uvaděč v kině Světozor. Stále jsem byl bez holky.

Na jaře roku 2016 mi nevyšlo bydlení ve vile Jitce, takže jsem zas začal bydlet u mamky. A bydlím do teď. Teď nyní má celá rodina hledá bydlení pro mě. A v létě tohoto roku jsem si dal znova dohromady se Zuzkou Lenerovou. Nejenom jsme znova spolu, ale taktéž hledám další holky do party.
Když jsem si už zvikl na hledání svý lásky a mám svoji lásečku Zuzku, tak nevím proč; stále hledám ženský, ale jenom na sex.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama