Troška o mé změně, troška z mého pohledu na ženský....

15. srpna 2016 v 17:35 | Tom
Změnil jsem znova názor na ženský. Bez žen by mužský život neužili, tak jak by měli. Ještě štěstí, že jsou na světě jak muži, tak i ženy.
Muži se neobejdou bez žen a ženy se neobejdou bez mužů. Tzn., že ženský nedokážou žít, být bez mužských a muži zas nedokáží být, žít bez ženských.

Zmýlil jsem se v tolikrát věcech, ale málokdy dokáži předpovědět budoucnost.

Díky klukovi P.K., jak mi v tom pomáhá, podporuje, mění mi názory i radí mi co a jak mám nejlépe udělat. Díky němu vím, že potřebuji ženskou do života. Doporučil mi L. a já mám na výběr hnedka ze třích ženských. Jsou to L., Z.L. a ta zástupkyně šéfky majitelek v Hračkotéce.

Změnil jsem se v jídle, pohledu na ženský, více se sebeovládám než dříve, ale ještě to není ono...
V jídle jsem se změnil, že zdravěji jím než dříve.
Pohled na ženský mám nyní, takový, že jsou vzrušivé a sexy, nádhérně, fantasticky, úžasně, dokonalé lidské stvoření, co kdy vůbec existovalo a co existujou. Díky klučínovi P.K. jsem se zamiloval a to pořádně do šíleně spousty ženských.

Některé články, jak někteří víte, by měly býti smazány, ale nebudou. Protože mají tam býti, ať jsou jakékoliv. Rozhodl jsem se, že nebudu zbytečně mazat články, když u toho nemám pravý a správný důvod. Až budu mít důvod je mazat, tak je smáznu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libuška Libuška | Web | 16. srpna 2016 v 8:39 | Reagovat

Skvělý pohled, nemám co vytknout*****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama