Co jsem dělal v neděli 18.9.2016

20. září 2016 v 12:45 | Tom
Začalo to tím, že jsem vstal po osmé hodině a šel jsem se najíst. Najedl jsem se housky s tatarkou a s řízkem. To co mi předešlý den zbylo od babičky, co mi udělala ke svačině na sobotu 17.9.2016.
Po snídani jsem šel lehnout a lehl si a trošku jsem i prospal do jedenácti hodin. A pak jsem vstal a šel jsem si nagrilovat kuřecí masíčko, které bylo připravené v ledničce od mamky z pátka 16.9.2016.
Nagriloval jsem to a pak k tomu jsem měl tatarku...
Poté jsem se narychlo umyl, zalil kytky a jel jsem od mamky k babičce.
Měl jsem být u babičky ve 12:30 a byl jsem u babičky ve 12:40. Zdržel jsem se po cestě k ní a nevadilo to.
Byla u babičky taky má ségra, ale ta odpočívala a babička mi udělala obídek.
Naobědval jsem se a šel jsem si pak lehnout do obýváku, kde odpočívala má ségra, lehl jsem k ní a odpočívali spolu.
Babička odpočívala v ložnici u telky.

Čili klasická neděle po obědě léháro.

Po odpočinku jsme (já a ségra) vstali, rozloučili jsme se s babičkou a šli jsme celou cestou, od babičky, k mamce domů.
U mamky jsme si lehli na pohovku do obýváku. Jenom si odpočinout. A já jsem začal na tabletu povídat si s holkou a do toho jsem pustil nahlas muziku na youtube. Ségře se to náhle zalíbilo, vstala, začla na tu muziku tančit a říkat mi ať dám tu a tu písničku i vyzývala mě k tanci. A já jsem se stal dj, který píše s holkou na chatu, pouští písničky na youtube, který mi ségra říkala abych je tam pouštěl i k tomu jsem uposlechl ségru a tančil s ní.
Trvalo to cca hoďku. Pak poté ségra musela zpátky jít k babičce a nechala mě doma samotného.
A já sám doma na cca hoďku nahlas pouštěl písničky z youtube, k tomu jsem pokračoval v tanci a psal jsem s holkou přes chat. Po cca hoďce jsem pustil telku a díval jsem se jenom na film. K filmu jsem si udělal večeři (polívku v hrnečku). A ke konci toho filmu přijela mamka z kol.* A já jsem jí uvítal. Mamka pak poté se vybalovala a já dál jsem se díval na film v telce a občas jsem s mamkou popovídal. Mamka po vybalení začla vařit, v kuchyni, na další dva dny. Abychom (já a mamka) mohli, v práci, co jíst. A já stále jsem se díval na film a k tomu jsem semtam zapopovídal s mamkou. Po vaření, mamka se dívala se mnou na druhej film v telce. Po filmu jsme šli spát a spali jsme.

*mamka byla, přes víkend, na kole (16.9.2016 - 18.9.2016) u Plzně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama