Říjen 2016

O věření v Boha

24. října 2016 v 11:01 | Tom
Věřím v Boha anebo ne?
Samozřejmě, věřím v existenci Boha i Andělů. Proto tu jsou aby nám pomáhali. Jinak bez nich by neexistovalo nebe a peklo, čili dobro a zlo.

Signal Festival v Praze

16. října 2016 v 21:09 | Tom
Začal jsem na Malostránské náměstí koupit si program na Signal Festival v Praze (světla v noci v Praze). A šel jsem směr přes Kampu, Národního divadla až na Národní třídu. A z Národní třídy jsem jel tramvají 22 na Karlovo náměstí. Tam jsem se vyfotil se svítící figurou a viděl jsem "svítící stromy v noci". Poté jsem jel z Karlovo náměstí tramvají 22 na Náměstí Míru ke kostelu. A tam byla světelná show z kostela (discoška), kterou jsem ji viděl. Poté když skončila světelná show z kostela (discoška), tak jsem jel metrem na Staromák. A tam jsem si vyfotil figurínu ze střechy vedle Rudolfina. A poté jsem šel na Malostránskou. A z Malostránský jsem jel tramvají dom.

O mé představě, jak by měla vypadat Evropa

10. října 2016 v 21:58 | Tom
Evropě by vládl prézident a nahrazoval by ho vice-prézident. Pod prézidentem by byly 6 ministerstev: obrany, financí, spravedlnosti, zahraničí, životního prostředí, dopravy.
Na prézidenta, vice-prezidenta a na ministry by dohlížely 3 soudci.
Pod nimi by byly prézidenti s vice-prezidenti a se 7 ministerstev (kultury, práce a sociálních věcí, průmyslu a obchodu, školství sportu mládeže a tělovýchovy, vnitra, zdravotnictví zemědělství) jednotlivých států a na ně by dohlíželo 27 soudců.
Pod nimi by byli hejtmani krajů a na ně by dohlíželo soudci (počet dohromady krajů Evropy + hejtmani děleno dvěmi rovná liché číslo se soudci, kteří by dohlíželo na hejtmani)
A pod nimi by byly starostové měst a dohlížely by soudci (počet dohromady měst + starostové se rovná liché číslo by soudci dohlížely, jak na starosty tak i na občani států).
A pod nimi by byly občani států

Ministr spravedlnosti Evropy si spravedlivě vybírá těch 3 soudců, kteří by dohlížely Evropě (prezidenta, vice-prezidenta a 6 ministerstev) a zůstává jim to až do smrti.

Ministr spravedlnosti států si spravedlivě vybírá jak 27 soudců, kteří by dohlížely na stát (na prézidenti, vice-prézidenti a na 7 ministerstev jednotlivých států), tak i na soudci, kteří by dohlížely na hejtmany. Totéž ministr spravedlnosti států by pečlivě vybíral soudce, kteří by dohlížely na starosty a samosebou až do smrti jim to zůstává.

Občani států si pečlivě volí: prézidenta, vice-prézidenta a jejich ministry Evropy a států, hejtmany a starosty a to mají až do smrti.

Město by mělo vypadat takto: Je třeba omezit vjezd soukromých aut do centra, tzn. zlepšit systém MHD, vybudovat záchytná parkoviště. Ideálně by bylo najít nový zdroj energie pro dopravní prostředky.

O mém SINGLE životě

5. října 2016 v 15:37 | Tom
Já jsem se rozhodl, že budu radši SINGLEM, když nechtěj ženské mi dát druhou šanci abych jim dokázal, že už nejsem takovej (nenadávám jim, ale vážím si jich, přímo je miluji a zbožňuji je) a lituji toho, že jsem byl na ně hrubej a sprostej. Pro ně bych udělal všechno dobrého, ale nechtěj.

Když jsem to zkoušel na seznamkách, tak chtějí si jenom a jen povídat a nic jiného nechtěj.
Když jsem to zkoušel na ulici se ptát holek abych je pozval, tak odpověď vždycky byla NE!!! Buďto mi odpovídaly, že jsou buď vdané nebo zadané anebo hrubě a vošklivě odmítly.
A v práci to nejde i když jsem to zkoušel (Co je v domě a v práci, není pro mě).

Většina holek si necenila co pro ně dobrého dělám. Buďto se mi vysmály a za zády mě pomluvily a kytku co jsem jim dal, tak většina holek vyhodila anebo někomu jinému daly anebo zneužívaly mě ke svým potřebám. I schválně mě nechaly a nechávaj trpět.

Má chyba byla, že jsem mohl už být zadanej do Zuzky Lenerové (dcera Slavomíra Lenera-šéf českého hokeje/bývalý trenér, bývalý hráč...), ale nejsem. Odmítl jsem ji, protože jsem vůl. Chtěl jsem radši Sylvu z práce Hračkotéky než tu Zuzajdu. A nevím jestli se mi to krutě vymstí anebo ne. To zjistím do příštího týdne, jestli mě bude chtít Sylva anebo ne. Jinak jsem rozhodnutej, že mě žádná ženská nezajímá, protože si dám od nich PAUZU.

Ta Petra Vrátná, se kterou jsem byl zadanej (od konce srpna 2014 až do začátku června 2015), byla zlá ženská. Muselo vždycky býti po ní jinak vždycky ztropila nějakou scénu nebo chtěla se mnou se rozejít anebo mi dělávala samé naschvály a podváděla mě i hlavně si vymýšlela. Musel jsem kvůli ní odejít z práce, abych byl s ní, jinak by bylo zle a špatně. Jedinou dobrou věc mi udělala, že mi doporučila hračkářství Hračkotéku a snažila mě přesvědčit abych tam pracoval. Jinak bylo to všechno špatně a zlé. Alespoň jsem se s ní rozešel a zbavil jsem se jí nadobro.
P.S.: Budu to dál zkoušet, ale jen na seznamkách. Jestli nějakou náhodou budu mít, tak by to bylo skvěle suprové.