O mém SINGLE životě

5. října 2016 v 15:37 | Tom
Já jsem se rozhodl, že budu radši SINGLEM, když nechtěj ženské mi dát druhou šanci abych jim dokázal, že už nejsem takovej (nenadávám jim, ale vážím si jich, přímo je miluji a zbožňuji je) a lituji toho, že jsem byl na ně hrubej a sprostej. Pro ně bych udělal všechno dobrého, ale nechtěj.

Když jsem to zkoušel na seznamkách, tak chtějí si jenom a jen povídat a nic jiného nechtěj.
Když jsem to zkoušel na ulici se ptát holek abych je pozval, tak odpověď vždycky byla NE!!! Buďto mi odpovídaly, že jsou buď vdané nebo zadané anebo hrubě a vošklivě odmítly.
A v práci to nejde i když jsem to zkoušel (Co je v domě a v práci, není pro mě).

Většina holek si necenila co pro ně dobrého dělám. Buďto se mi vysmály a za zády mě pomluvily a kytku co jsem jim dal, tak většina holek vyhodila anebo někomu jinému daly anebo zneužívaly mě ke svým potřebám. I schválně mě nechaly a nechávaj trpět.

Má chyba byla, že jsem mohl už být zadanej do Zuzky Lenerové (dcera Slavomíra Lenera-šéf českého hokeje/bývalý trenér, bývalý hráč...), ale nejsem. Odmítl jsem ji, protože jsem vůl. Chtěl jsem radši Sylvu z práce Hračkotéky než tu Zuzajdu. A nevím jestli se mi to krutě vymstí anebo ne. To zjistím do příštího týdne, jestli mě bude chtít Sylva anebo ne. Jinak jsem rozhodnutej, že mě žádná ženská nezajímá, protože si dám od nich PAUZU.

Ta Petra Vrátná, se kterou jsem byl zadanej (od konce srpna 2014 až do začátku června 2015), byla zlá ženská. Muselo vždycky býti po ní jinak vždycky ztropila nějakou scénu nebo chtěla se mnou se rozejít anebo mi dělávala samé naschvály a podváděla mě i hlavně si vymýšlela. Musel jsem kvůli ní odejít z práce, abych byl s ní, jinak by bylo zle a špatně. Jedinou dobrou věc mi udělala, že mi doporučila hračkářství Hračkotéku a snažila mě přesvědčit abych tam pracoval. Jinak bylo to všechno špatně a zlé. Alespoň jsem se s ní rozešel a zbavil jsem se jí nadobro.
P.S.: Budu to dál zkoušet, ale jen na seznamkách. Jestli nějakou náhodou budu mít, tak by to bylo skvěle suprové.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 6. října 2016 v 10:53 | Reagovat

Single má své nepopiratelné výhody!

2 zbuzu zbuzu | 7. října 2016 v 11:27 | Reagovat

Být SINGLE, nuda a vopruz. Být tebou bych se snažil umět si vztah najít, vztahu si vážit a hlavně udržet vztah dlouhodobý

3 nudistka nudistka | Web | 10. října 2016 v 11:13 | Reagovat

Osobně dvakrát do téže řeky nevstupuji. Z chyb se má člověk poučit ne je opakovat na témže místě s toutéž osobou. Pár chlapů už mě na ulici oslovilo a odpověděla jsem "NE". Proč? Protože mě to vždy vystrašilo. Ti muži, co mě takto oslovili, byli vždy neohrabaní, neobratní slovem i tělem. Sama pro sebe jsem si řekla, co je to za magora. Mimochodem vzhled tvého blogu nevypadá moc chlapácky. ;-)

4 Tom Veselý Tom Veselý | 10. října 2016 v 17:55 | Reagovat

nudistka: no to já vím, že ten vzhled není chlapácky, ale do 19.stol. ta růžová byla pro chlapy a modrá zas ženská...
Já se snažím na ulici je neoslovovati, ale na seznamkách toť to vypadá nadějnějc. I některé dámičky chtějí si dát se mnou RANDE ihned na začátku seznámení na těch seznamkách.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama