Duben 2017

O sebevraždách a tak dál

29. dubna 2017 v 16:13 | TOM
CO SI LIDI NA TOM FB MYSLÍTE?!? NUDÍTE SE, CO!?! MUSÍTE SE NA FB ZABÍJET ABY TO VIDĚL CELÝ SVĚT? JSTE NORMÁLNÍ? MYSLÍM I VÁS, KTEŘÍ JSOU SRÁČI A LÍNÝ ZABRÁNIT SEBEVRAHŮM ABY TO VŮBEC DĚLALI!!!

Já to vůbec nechápu, jak může, tak zbaběle se zabít a chlubit se s tím. A nikdo to nezkouší přivolat mu pomoc, aby to nedělal i vymluvit mu to.

Já kdybych byl vojevůdcem (lépe řečeno, kdybych byl majitel těch soc. sítí), tak kdybych to zjistil, že to udělali a vidělo to mnoho lidí na pitomém videjku i nepomohli mu, tak bych blokoval i pokutoval ty účty, kteří se na ty sebevrahy online a v přímém přenosu dívají a nepomáhájí, ale ty hrdiny, kteří jim bránějí, aby se nezavraždili, tak bych je hrdinsky odměňovával.

O myslích lidí

29. dubna 2017 v 16:09 | stefy tom
KINDER VAJÍČKO S PŘEKVAPENÍM

vajíčko

,,Jeden myslel,
druhý vymyslel,
třetí to učinil,
čtvrtý dostal za to odměnu,
a pátého za to zmydlili,
tak zavolali šestého, sedmého
a zmydlili je všecky.
Přišel osmej, devátej, desátej,
ty se jenom tomu chechtali až se za břicho chytali,
místo aby plakali.´´

ted mam slovo

17. dubna 2017 v 23:38 | TOM STEFY
TAKTAK TEDMAM SLOVO NEBOLI TEDMAMSLOVO-NEBOLI JESTELEPE TEDMYMAMESLOVO-POKUD JSTETOVYLUSTILI AZVLADATE CISTDAL KDOMAZDRAVYROZUM PRECTE BEZPROBLEMU AJISTETOMUPOROZUMI POROZUMITOMU PROTOZEPOCHOPI SOUVISLOSTI PROTOZE ROZUMNYCLOVEK SOUVISLOSTI CHAPATCHCE PROTOZEPROC PROTOZE SOUVISLOSTI JSOU PRECI VELMI DULEZITE NEBOSNADNE ALEANO SOUVISLOSTI JSOU VESMIRNE RIKAMFAKT VESMIRNE DULEZITE TOVAMRIKAM JA AMUJ PRITEL TOM PROTOZE OTECHTO VESMIRNYCH VECECH MNOHOVIME APRAVEPROTO TEDMAMESLOVO ANO JETOTAK CHYTRI TOCHAPOU ABUDOU MIT OTATO SOUVISLASLOVAZAJEM JEVESMIRNEDOBRE MIT OCELKOVESOUVISLOSTIOPRAVDOVYZAJEM POKUDJSTETOPRECETLITAKNATOMATE POUZE POMLOUVACE NAIVKY A HLUPAKY TENTORYCHLYSLOVOSLEDMATE ALEITENMELBYNAJITCESTU KDOPOMALUAZMATENECHAPE PROTOZEPROC PROCJETOTAKDULEZITE ANOJETOVESMIRNEDULEZITE PROTOZE JDE ONECOVELMIDULEZITEHO JDEONECOVESMIRNEDULEZITEHO APOKUDJSTECHYTRI TAKVITE OCOTUSKUTECNEJDE POKUDJESTE TAPETE ANEVITE VNASICH DALSICH CLANCICH SETO JISTOJISTEDOZVITE

RODINA

6. dubna 2017 v 16:34 | Tom
Rodina je základ státu.
A má tak býti.
A když není, tak je něco špatně.